07

07.2017

16:39

Neidude U18 koondis lõpetas koduse turniiri napi kaotusega

Täna peeti viimased kohtumised Tallinnas UEFA U18 Sõprusturniiril, kui Eesti läks vastamisi Malta eakaaslastega ning Soome kohtus Aserbaidžaaniga.

Eesti neiud jäid kaotusseisu kohtumise 28. minutil, kui liialt vabalt lasti enda värava läheduses tegutseda Maria Farrugial, kes saatis tugeva löögi ülemisse nurka. Malta tegi 38. minutil seisuks 2:0.

Teine poolaeg kulges üsna tasavägiselt ning tundus lõppevat Malta kaheväravalise võiduga, ent mõned minutid enne lõpuvilet suutsid eestlannad kaotusseisu vähendada, kui täpne oli Eva-Maria Niit. Paraku enamaks aega ei jätkunud ning Eesti pidi leppima 1:2 kaotusega.

Päeva avamängus suutis Soome näidata tugevat mängu, kui avapoolaeg võideti Aserbaidžaani vastu 3:0 ning teisel poolajal lisati veel kaks väravat, et teha lõppseisuks 5:0.

Enim punkte teeniski Soome, kes läbis turniiri täiseduga. Teisel kohal lõpetas kuue punktiga Malta, kolmas oli Aserbaidžaan ning Eesti paraku punktiarvet avada ei suutnud.