04

07.2017

22:36

Neidude U18 koondis vandus alla Soomele

Täna tehti Tallinnas algust UEFA tüdrukute U18 sõprusturniiri mängudega. Eesti pidas esimese kohtumise Soomega, kellele kaotati 0:6.

Põhjanaabrid suutsid meid kiirelt üllatada, kui juba kohtumise avaminutil juhtima mindi. Esimese poolaja lõpuks suutsid soomlased lisada veel kaks väravat. Teist poolaega alustas Soome taas aktiivselt, kui viie minuti jooksul löödi kaks väravat. Mängu lõppseis vormistati 55. minutil.

Tänases teises kohtumises suutis Aserbaidžaan avapoolajal 1:0 juhtima minna, kuid Malta suutis teisel poolajal mängu enda kasuks pöörata ning võttis 2:1 võidu.

Homme peetavates mängudes lähevad esmalt kell 15:00 Männiku staadionil vastamisi Soome ja Malta ning kell 18:00 on TNTK staadionil Eesti vastaseks Aserbaidžaan.