22

10.2021

17:23

Neidude U19 koondis jäi Bosnia ja Hertsegoviinale kindlalt alla

Tüdrukute U19 koondis jätkas täna EM-valikturniiri kohtumisi Bosnia ja Hertsegoviinas, kui võõrustajatelt tuli vastu võtta 4:0 kaotus.

Oma esimeses kohtumises Armeenia lausa 13:0 alistanud Bosnia ja Hertsegoviina alustas ka täna mängu väga resultatiivselt. Avavärav sündis juba kaheksandal minutil, kui täpne oli vastaste ründaja Maja Jelčić. Sama mängija tegi skoori ka 26. minutil. Avapoolajal ei läinud eestlannade elu kergemaks, kui pooltunni möödudes fikseeris kohtunik Anastasija Fjodorovale karistusalas vea ning Jelčić oli penaltipunktil kindel, vormistades sellega oma kübaratriki. Selle seisuga lõppes ka esimene kolmveerandtund. Avapoolaja järel oli vastaste arvel kaheksa pealelööki, millest lausa seitse läksid raamidesse. Eestil õnnestu selle ajaga teha vaid üks pealelöök, mis paraku väravaraamidesse ei lennanud.

Teisel poolajal võõrustajate hoog ei vähenenud, kuid Eesti väravavõrk sahises vaid ühel korral63. minutil sai jala valgeks Elma Smajić, suurendades võõrustajate edu neljaväravaliseks ja vormistades hilisema lõppseisu.

Alagrupi teises kohtumises kaotas Armeenia noortekoondis Montenegrole samuti 0:4. Bosnia ja Hertsegoviina ning Montenegro jätkavad kahest kohtumisest täiseduga. Eestil ja Montenegrol punktiarvet avada ei ole õnnestunud.

Valikturniir jõuab lõpule esmaspäeval, 25. oktoobril, kui Eesti kohtub kell 15.30 Armeeniaga ja samal ajal panevad alagrupi võidu nimel palli mängu ka Bosnia ja Hertsegoviina ning Montenegro.