29

11.2021

11:43

Neidude U19 koondis Soome vastu ei saanud

Möödunud nädalavahetusel mängis Eesti neidude U19 koondis sõpruskohtumise Soome eakaaslastega. Eerikkiläs võeti vastu 0:15 kaotus.

Soome neiud avasid skoori 14. minutil, kui täpne oli Oona Sevenius. Esimese värava autor vormistas avapoolajal kübaratriki ning viis koondise vaheajapausiks 3:0 juhtima. Teise kolmveerandtunni jooksul tehti skoori lausa 12 korral. Neli tabamust sai oma nimele teiseks poolajaks mängu sekkunud Ella Koivu ning kaheksal korral sahistas võrku viimaseks pooltunniks avavärava autori välja vahetanud Oona Jääskeläinen.

Soome  Eesti sõpruskohtumises tegi U19 koondise debüüdi kaheksa mängijat. Esimest korda astusid Richard Barnwelli käe all väljakule Kristiina Kesküla, Anna Semjonova, Kati-Karoli Silla, Mirell Sööt, Liis Hell, Lisette Liige, Keidy Pööra ja Kaili Lilles.

Kohtumine on täispikkuses järelvaadatav Soome jalgpalliliidu YouTube'i kanalilt.