20

09.2009

14:22

Neiude U-17 koondis jäi Rootsis nullile

Eesti naiste U-17 jalgpallikoondis lõpetas Euroopa meistrivõistluste valikturniiri Rootsis 0:3 kaotusega Läti vastu.

Läti asus juhtima 16. minutil, kui sihile jõudis Aneta Pece. Greta Guseva kasvatas meie lõunanaabrite edunumbrid kaehkordseks 53. minutil ning 76. minutil lõi oma teise ja Läti kolmanda värava Pece.

Varasemad kohtumised Soomele 0:7 ja Rootsile 0:14 kaotanud eestlannad jäid valikturniiril seega punktita.

8. alagrupist pääses otse järgmisesse kvalifikatsiooniringi Rootsi, teisena lõpetanud Soome peab oma saatust ootama, sest kümnest alagrupist saab pileti aprillikuistele mängudele ka kuus parimat teise koha saanud naiskonda.

Kuni 17-aastaste neiude Euroopa meistrivõistluste finaalturniir mängitakse 2010. aasta suvel Šveitsis.