25

10.2021

22:11

Noormeeste U17 koondis alistas Islandi eakaaslased

Noormeeste U17 koondis jätkas täna Ungaris toimuvat EM-valikturniiri, kui Islandi vastu saadi kirja 2:1 võit.

Eesti jäi tagaajaja rolli kümnendal minutil, kui Islandi poolelt tegi skoori William Cole Campbell. Eesti muutus aktiivsemaks avapoolaja lõpuminutitel, kui teeniti mõned nurgalöögid ning vastaste väravat ohustati ka löökidega. Surve tasus ära 43. minutil, kui seisu viigistas Karel Mustmaa tabamus.

Eesti võttis hea hoo kaasa ka teise kolmveerandtunni algusesse, kui 47. minutil sai värava kirja Emir Dikajev. Võrreldes vastastega näidati paremat resultatiivsust, sest viiest raamilöögist õnnestus väravaks pöörata kaks. Islandil oli sama näitaja kümme ja üks.

Kahe kohtumise järel on enim punkte kogunud Gruusia, kellel õnnestus täna alistada 1:0 Ungari ja on nüüd nelja punktiga alagrupi liider. Eesti ja Ungari on kahe vooruga teeninud kolm punkti. Neljandal tabelireal on ühe punktiga Island.

Alagrupi viimased mängud peetakse neljapäeval, 28. oktoobril, kui kell 18.00 kohtuvad Eesti – Gruusia ja Island – Ungari.