13

09.2022

16:28

Noormeeste U19 ja U18 koondised peavad treeningmängu

Sel kolmapäeval, 14. septembril kogunevad Tallinnas noormeeste U19 ja U18 koondiste kandidaadid ning omavahel peetakse ka treeningkohtumine.

Mäng toimub TNTK staadionil algusega kell 16.00.

U19 koondis:

Väravavahid
Oskar Hendrikson (19.09.2004) - Tallinna FC Flora
Ott Nõmm (23.10.2004) - Pärnu JK Vaprus

Kaitsjad
Samuel Merilai (25.11.2004) - FC Nõmme United
Oliver Niit (03.06.2004) - Tallinna FC Flora
Alexander Kapitan Bergman (08.12.2004) - FC Nõmme United (laenul klubist JK Tallinna Kalev)
Hugo Palutaja (02.04.2004) - JK Tallinna Kalev
Robin Tiigiste (23.04.2004) - FC Nõmme United
Rico Ernits (31.01.2004) - FC Nõmme United
Oliver-Aleksander Otti (14.05.2004) - Tallinna FC Flora
Artur Voilenko (17.06.2004) - Tallinna FCI Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad
Karel Eerme (22.04.2004) - Harju JK Laagri
Gregor Lehtmets (15.01.2004) - Viimsi JK
Markus Riisenberg (15.07.2004) - FC Nõmme United (laenul klubist JK Tallinna Kalev)
Artur Sakarias (22.07.2004) - Tallinna FCI Levadia
Aleksander Švedovski (26.11.2004) - Tallinna JK Legion
Kevin Burov (27.04.2004) - Tartu JK Tammeka
Nikita Kondratski (07.05.2004) - TJK Legion (laenul klubist KSK Štrommi)
Ramol Sillamaa (17.10.2004) - JK Tallinna Kalev
Kristofer Robin Grün (04.05.2004) - Tallinna FC Flora
Egert Õunapuu (30.04.2005) - FC Nõmme United
Simon Usar (04.11.2004) - Paide Linnameeskond
Igor Sokolov (20.04.2004) - Tallinna FCI Levadia
Daniel Luts (25.01.2004) - Tallinna FCI Levadia

Personal
Peatreener: Alo Bärengrub
Abitreener: Siim Valtna
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Priit Ailt, Tarmo Tikk
Mänedžer: Freddy Karpov

U18 koondis:

Väravavahid
Gregor Pürg (07.12.2005) - FC Nõmme United
Rihard Meesit (16.10.2005) - FC Nõmme United

Kaitsjad
Aleksandr Alteberg (02.06.2005) - FC Nõmme United (laenul klubist Maardu Linnameeskond)
Alex Boronilštšikov (11.10.2005) - Ida-Virumaa FC Alliance
Ramaz Kardava (03.09.2005) - Ida-Virumaa FC Alliance
Robert Veering (01.12.2005) - Tallinna FC Flora
Mihkel Sepp (17.02.2005) - Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad
Kristjan Kriis (16.03.2005) - Harju JK Laagri
Emir Dikajev (27.03.2005) - Nõmme Kalju FC
Dimitri Jepihhin (28.10.2005) - FC Nõmme United
Anton Volossatov (11.03.2005) - Tallinna FC Flora U21 (laenul klubist Ida-Virumaa FC Alliance)
Oskar Hõim (01.07.2005) - JK Tabasalu
Tristan Pajo (19.11.2005) - JK Tabasalu
Joosep Põder (31.05.2005) - JK Tabasalu
Sander Soo (14.01.2005) - Paide Linnameeskond JK
Bruno Vain (15.09.2005) - Tallinna FC Flora (laenul klubist JK Loo)
Henri Käblik (19.04.2005) - Tartu JK Tammeka
Herman Pedmanson (12.08.2005) - Tartu JK Tammeka
Mark William Mugra (28.01.2005) - Tartu JK Welco

Personal
Peatreener: Joel Indermitte
Abitreener: Joonas Ljaš
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füsioterapeut: Margus Parts
Koondise mänedžer: Even Laanemaa

Pildil U18 koondise mängija Mihkel Sepp. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus
  • Eskaro

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA
  • MIND Media

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla