02

08.2013

13:30

Noortekoondiste treeningmängu võitis U-17 II rivistus

Täna toimus EJL TNTK staadionil noortekoondiste vaheline sõprusmäng, kus Eesti U-17 koondise teine koosseis alistas U-16 koondise 2:1.

Mängu avavärava lõid 13. minutil nooremad, kui täpne oli Kaspar Mutso, aga teisel poolajal panid vanemad ja ka kogenumad oma paremuse 2:1 maksma. Väravate autoriteks 47. minutil Janar Adler ja 79. minutil Mart Paul Preiman.

U-17 koondise peatreener Lars Hopp ütles pärast kohtumist, et mäng andis meeskonnale kindlasti lisakogemuse. "Läti mäng andis ka kindlasti midagi juurde," meenutas Hopp juulis toimunud 3:0 võidumängu Läti U-16 meeskonna vastu.

"Iga mees saab siin ennast näidata, et ta võiks esimeses grupis olla," ei näe Hopp meestes motivatsioonipuudust. "Alati peab lõpuni võitlema, siis saavad sellised hilised võiduväravad sündida," sõnas Hopp lõpetuseks.

U-16 koondise treener Karel Voolaid ütles, et oli hea võitlus: "Grammi võrra oli teine võistkond parem," ütles ta. "Individuaalsed vead karistati ära. Mängupildiga jäin üldjoontes rahul," lisas ta.