24

06.2021

22:56

Rannajalgpallikoondis alistas Kasahstani

Eesti rannajalgpallikoondis sai Portugalis toimuval MM-valikturniiril võidu, kui Kasahstani vastu tuldi välja kaotusseisust ja alistati vastane 3:2. Reedel mängib koondis 13.–14. kohale.

Eesti läks avakolmandikul mängu juhtima, kui Janek Remmelgase löök paremalt äärelt lendas väravasse tänu vastasmängija rikošetile.

Avakolmandiku lõpp kuulus Kasahstanile, kes lõi kaks väravat ja läks teisele kolmandikule vastu üheväravalises eduseisus.

Teisel kolmandikul viigistas seisu Priit Mäeorg, kes näitas esmalt oma oskuseid kaitses, kui võttis vastaselt palli ning lõi seejärel palli püüdmatult võrku.

Eesti võiduvärava eest hoolitses Kristian Marmor, kes oli täpne samuti teisel kolmandikul. Sander Lepik jättis palli osavalt Marmorile, kelle täpne löök oli väravavahi jaoks püüdmatu.

Kuigi Eestil oli paar väga head võimalust ka viimasel kolmandikul, siis piisas eestlastel kahe kolmandikuga võidetud eduseisust.

Eesti kohamäng toimub homme Eesti aja järgi algusega kell 13.15, kui meeskonna vastaseks on Taani. Mängu võitja saab valikturniiril 16 meeskonna konkurentsis 13. koha.