21

07.2019

14:01

Rannajalgpallikoondis kaotas Saksamaale

Eesti rannajalgpallikoondis lõpetas Venemaal Moskvas toimuval MM-valikturniiri alagrupifaasi, kui viimasel mängupäeval mindi täna vastamisi Saksamaaga. Kuigi Eesti jõudis kohtumise lõpus vastasest kõigest ühe värava kaugusele, jäädi vastasele siiski alla 3:5.

Sakslased võitsid esimese perioodi 2:0 ning teisel perioodil õnnestus neil oma eduseis kahekordistada, kuid viimasele kolmandikule mindi vastamisi siiski Saksamaa 4:1 eduseisus, sest Eesti esimese värava eest hoolitses Sander Lepik.

Kolmandal perioodil saatis väravavaht Markus Lukk teele löögi vastase värava suunas ning pall leidis tänu Kevin Sooaluste puutele tee võrku. Otsustavatel momentidel lõi Lepik oma päeva teise tabamuse ja vähendas Eesti kaotusseisu 3:4-le, kuid viimasel minutil realiseeris Saksamaa standardolukorra ja võttis tänasest mängust kaheväravalise võidu.

Koondis kaotas reedesel avapäeval lisaajal 1:2 Ungarile ning tunnistas eile õhtul maailma tippu kuuluvale Venemaale 2:7, mis tähendab, et alagrupis jäi punktiarve avamata. Eesti edasine saatus selgub homme õhtul, kui mängitakse viimased alagrupikohtumised. 19-st osalevast võistkonnast jätkavad turniiri 16.