11

09.2021

13:05

Rannajalgpallikoondis tuli välja 1:3 kaotusseisust ja jõudis finaali!

Eesti rannajalgpallikoondis tegi vägeva esituse Portugalis toimuval Euroliiga Superfinaalil, kui otsustavas alagrupimängus tuldi välja kaheväravalisest kaotusseisust ja alistati Moldova 4:3. Tänu võidule jõudis Eesti homsesse B-divisjoni finaali!

Eesti jaoks algas kohtumine suurepäraselt, kui väravavaht Kaspar Kotter viis meeskonna juhtima. Esimese kolmandiku võitis Moldova 2:1 ning teisel kolmandikul läksid vastased matši juhtima 3:1.

Sander Lepiku kaks väravat tõid tabloole viiginumbrid ja Eesti võiduvärava lõi teise kolmandiku lõpus Rauno Nõmmiko. Kuna viimasel kolmandikul rohkem väravaid ei löödud, jõudis Eesti täiseduga homsesse finaali. Kohtumise algusaeg ja vastane selguvad täna. Moldova saavutas alagrupis kuue punktiga teise koha ja mängib homme turniiri pronksimängu.

Homse finaali võitja pääseb Euroliiga A-divisjoni.