30

01.2020

22:06

Saalijalgpallikoondis alustas valikturniiri kaotusega Lätile

Eesti saalijalgpallikoondis alustas Jelgava Zemgale Olümpiakeskuses toimuvat EM-valikturniiri kaotusega, kui avamängus jäädi turniiri võõrustavale Lätile alla 1:6.

Kaotusseisu jäädi teisel minutil Arturs Kulešovsi väravast, viiendal minutil kahekordistas eduseisu Miks Babris. Samad mehed olid veel täpsed 11. ja 19. minutil, mis andis lõunanaabritele poolajasireeniks neljaväravalise eduseisu.

Teise poolaja esimese värava eest hoolitsesid eestlased, kui 22. minutil lõi meie tänase ainsa tabamuse Edwin Stüf. Lätlased taastasid oma neljaväravalise eduseisu 25. minutil tänu Germans Matjušenkole ning kohtumise viimase tabamuse sai 37. minutil enda nimele Janis Pastars.

Homme on kell 19.00 Eesti vastaseks Taani. Valikturniir lõpeb Läti – Taani matšiga 1. veebruaril kell 20.00.