08

10.2016

19:21

Tüdrukute U17 pidi tunnistama Poola paremust

Neidude U17 alustas täna Ungaris EM-valikturniiri, kus esimeses kohtumises mindi vastamisi Poola eakaaslastega. Kahjuks jäädi Poolale alla 0:7.

Poolakad asusid kohtumist juhtima 16. minutil, kui täpne oli Anna Kowalczyk. Poolajale mindi vastaste 3:0 eduseisul, kui väravad lisandusid veel 32. ja 37. minutil. Teisel poolajal jätkus Poola domineerimine, kui kohe alguses suutis Weronika Helińska realiseerida penalti, tehes seisuks 4:0. Viimase kümne minuti jooksul lisasid poolakad veel kolm väravat.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIN.

Lisaks mängib Eesti valikturniiril veel Ungariga, kes on meie vastasteks 10. oktoobril ning 13. oktoobril minnakse vastamisi Aserbaidžaaniga. Need naiskonnad mängisid täna omavahel ning selle kohtumise võitis Ungari 3:0.

Kokku osaleb valikturniiril 44 riiki, kes on jagatud 11 alagruppi. Järgmisesse ringi pääsevad alagruppide kaks paremat ning lisaks ka parim kolmanda koha omanik.