10

10.2016

20:03

Tüdrukute U17 pidi tunnistama Ungari paremust

Neidude U17 koondis pidas täna Ungaris oma teise kohtumise EM-valikturniiri raames, kui vastamisi mindi võõrustajatega. Eesti pidi vastu võtma 1:3 kaotuse.

Ungari asus kohtumist juhtima 27. minutil tänu Dóra Dormeri tabamusele. Poolajapausile mindi Ungari 2:0 juhtimisel, kui eduseisu suurendas 38. minutil Fanni Králik. Teisel poolajal lõi Králik oma teise värava ning tegi seisuks 3:0. Eesti suutis 73. minutil ühe värava tagasi lüüa, kui vastased tõmbasid enda karistusalas maha Renita Roopalu ning Evelyn Šilina oli täpne penaltipunktil.

Täna mängisid ka Eesti alagrupikaaslased Poola ja Aserbaidžaan ning Poola, kes alistas avakohtumises Eesti 7:0, oli täna Aserbaidžaanist parem 4:0.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIN.

Valikturniiri viimases mängus 13. oktoobril kohtub Eesti Aserbaidžaani eakaaslastega.