06

04.2016

18:44

Tüdrukute U18 koondis sai kindla kaotuse

Täna jätkusid mängud Tallinnas toimuval UEFA sõprusturniiril, kus Eesti neiud läksid vastamisi Leedu eakaaslastega. Kahjuks ei suudetud oma eilset head minekut jätkata ja tuli tunnistada vastaste 3:0 paremust.

Leedulannad tegid skoori juba 8. minutil, kui Gabija Gedgaudaite nad ette viis. 32. minutil tehti tänu Paulina Potapova tabamusele seisuks 2:0. Poolajale mindi leedulannade 3:0 eduseisus, kui 36. minutil lõi oma teise värava Gedgaudaite.

Eesti koosseis: Sanna Kruusmaa, Nora Anete Müller (41. Evelyn Šilina), Eliisabet Pedak (41. Reti Mänd), Astrid Erik (57. Getter Saar), Hanna-Lisa Kuslap (50. Kristiina Aria), Alina Terebunskaja (Alika Malešina), Carmen Kaidi Jõeleht, Inger Fridolin (57. Anabell Sarv), Kelli Liivat (41. Mari-Liis Lillemäe), Karolina Perv, Luisa Klaar (41. Mariana Kees)

Varus veel: Reti Talts

Päeva esimeses mängus läksid vastamisi eile kaotused saanud Fääri Saared ja Läti. Kuigi Fääri Saared suutsid kohtumist juhtima minna, lõid lätlannad 60. ja 61. minutil värava ning võitsid kohtumise 2:1.

Eesti neidude järgmine kohtumine toimub 8. aprillil, kui Sportland Arenal mängitakse Fääri Saarte koondisega.