05

09.2009

17:36

Türgi võitis MM-valikmängus Eestit 4:2

Eesti jalgpallikoondis kaotas maailmameistrivõistluste valikmängu võõrsil Türgi vastu tulemusega 2:4.

Juba 7. minutil Vladimir Voskoboinikovi väravast juhtima asunud Eesti jäi 36. minutiks 1:2 kaotusseisu, kui sihile jõudsid Tuncay Sanli ja Sercan Yildirim.

Eestlastel oli 53. minutil õnne, kui Konstantin Vassiljevi kauglöök maandus Servet Cetini selja rikošetist türklaste väravas, kuid järgmise 20 minuti jooksul kallutasid võõrustajad Arda Turani ja Tuncay väravatest siiski vaekausi türklaste kasuks. Seisul 2:4 kohtumine lõppeski.

Eesti lendab nüüd Hispaaniasse, kus kolmapäeva õhtul kohtutakse oma alagrupi liidriga, kellele kodus kaotati 0:3.