10

09.2009

19:34

U-16 koondis näitas teises mängus hambaid, kuid kaotas

Eesti U-16 jalgpallikoondis alistus Šveitsis selle nädala teises sõprusmängus võõrustajatele 0:4.

Avakohtumise 0:6 kaotanud eestlased näitasid peatreener Lars Hoppi sõnul täna hoopis südikamat vastupanu kui teisipäeval. Seekord oli eestlastel ka rohkem ebaõnne.

"Šveits lõi esimese tabamuse avapoolaja lõpus 30 meetrilt,” lausus Hopp. “Lõime kohe teise poolaja alguses värava, aga kohtunik vilistas suluseisu.”

Hoppi sõnul löödi teine ja kolmas värav standardolukordade järgsetest olukordadest, kui karistusalas oli palju mängijaid. Kohtumise lõppseisu vormistas Šveits kasutades ära Eesti rumala eksimuse.

“Mängutempo neis kohtumistes oli kiirem kui poistel liigamängudes ja usun, et nad said hea kogemuse,” sõnas Hopp.

Šveits lõi väravad 39., 56., 71. ja 74. minutil, kohtumise pikkus oli 2x40 minutit. Eesti U-16 koondis jõuab Eestisse tagasi homme.

U-16 koondiste maavõistlus 10. septembril Echallens'is Center sportif des 3 sapins staadionil
kell 18:30 ŠVEITS -  EESTI 4:0 (1:0)

Eesti U-16: 1-Riido Reiman, 2-Maario Laansoo (62. 15-Janar Õunap), 3-Karl Henri Rebane (64. 5-Edgars Butlers), 4-Ragnar Piir, 7-Albert Anissimov, 8-Gerth Kaas (58. 18-Richard Aotäht), 9-Nikita Koger (50. 11-Robert Kirss), 10-Roman Sobtšenko (75. 6-Mikk Jürisson), 13-Dmitri Koltsov, 14-Kenet Vuks, 16-Erkki Kubber
Varus: 5-Edgars Butlers, 6-Mikk Jürisson, 11-Robert Kirss, 12-Allan Juhani, 15-Janar Õunap, 18-Richard Aotäht.