08

06.2013

13:54

U-19 koondis ja Infonet tegid 3:3 viigi

U-19 noortekoondise ja Premium liiga seitsmenda klubi FC Infoneti vaheline kohtumises löödi kuus väravat ning lõpuks lepiti 3:3 viiki.

Esimese poolaja järel juhtis Infonet 2:0. 8. minutil avas penaltist skoori Dmitro Filippov, 37. minutil suurendas eduseisu Jevgeni Harin. Ent teise poolaja 52. ja 60. penaltist viigistas Kevin Kauber seisu 2:2. 74. minutil viis Erik Listmann koondise juba 3:2 juhtima, kuid 80. minutil viigistas Infonet Eduard Golovljovi löögist.

U-19 koondise peatreener Karel Voolaid ütles pärast mängu, et Infonetile kuulus täna esimene pooltund ning noortekoondis jäi teenitult taha. Pärast kolme väravat oli U-19 isegi šanss seda eduseisu suurendada, kuid täna see ei õnnestunud. "Pärast vahetusi suutsime neid surve all hoida," tõi Voolaid välja ühe positiivse mängu osa. Ta lisas, et oli väga rahul tänase loova rünnakuga. Siiski ei saanud ta rahule jääda sellega, et endale lasti kolm väravat lüüa.

Voolaid leidis, et mäng Premium liiga klubiga oli täpselt see, mida nad vajasid Balti turniiriks valmistumiseks, kuna mängu tempo oli hea.

Balti turniir toimub sel aastal Soomes ning meie U-19 koondis kohtub Lätiga 25., Soomega 26. ja Leeduga 28. juunil.

Eesti U-19 - FC Infonet 3:3 (0:2)
Väravad: 52., 60. pen. Kevin Kauber, 74. Erik Listmann - 8. pen. Dmitro Filippov, 37. Jevgeni Harin, 80. Eduard Golovljov
Hoiatused: 7. Siim Sillaots, 58. Lauri Välja, 90. Marten Saarlas - 51. Ville-Oskari Lehtonen, 59. Andrei Kalimullin, 81. Aleksei Barbašov

U-19 koondise algrivistus: Kristjan Tamme, Frederik Aardemäe, Sten Sinisalu, Siim Sillaots, Joseph Saliste, Tanel Lang, Karl Martin Kaasik, Lauri Välja, Kevin Kauber, Bogdan Vaštšuk, Frank Liivak.

Vahetusest sekkusid jooksvalt: Kaspar Paur, Rauno Sappinen, Kevin Aloe, Geir-Kristjan Suurpere, Erik Listmann ja Marten Saarlas. Alates 30. minutist seisis väravas Matvei Igonen ja alates 60. minutist Magnus Karofeld.

Infonet alustas mängu järgmises koosseisus: Kassjantšuk, Kalimullin, Aristov, Harin, Gurtšioglujants, Kouadio, Martõnov, Smirnov, Kharlanau + kaks uut mängijat Dmitrio Filippov ja Aleksei Barbašov. Vahetusest oli neil võtta vv Viktor Avilov, Kovtunovitš, Lehtonen, Golovljov, Mones, Ogorodnik ja Granovskis.

Mängu kohtunikud olid Kristo Külljastinen, Lauri Salei ja Veiko Mõtsnik. Pealtvaatajaid oli 70. Mängu inspektorina oli ametis Aivar Israel.