23

05.2010

13:53

U-21 koondis alistas valikmängus Türgi 1:0

Eesti U-21 jalgpallikoondis alistas Kadrioru staadionil toimunud Euroopa meistrivõistluste valikmängus Kaimar Saagi 13. minuti väravast 1:0 Türgi.

Neljapäeval samas Armeeniale 2:3 alistunud Eesti suutis pärast edu haaramist seda vaatamata türklaste suuremale palli valdamisele hoida. 89. minutil jõudis pall küll korraks võõrustajate väravasse, kuid kohtunik oli enne seda vastastele vea vilistanud.

Eestil on nüüd esimesena alagrupist peetud üheksa kohtumist ning kirjas kolm võitu, kolm kaotust ja kolm viiki ning 12 punkti, mis hetkel annab teise koha. Ülejäänud konkurentidel on aga mänge vähem peetud.

EM-valiksarja 2. alagruppi juhib Šveits 16 punktiga (7 kohtumisest), järgnevad Eesti 12 (9), Türgi 10 (7), Armeenia 10 (8), Gruusia 8 (6) ja Iirimaa 4 (7).

Oma viimase kohtumise 2011. aasta EM-i valiksarjas peab Eesti 10. augustil võõrsil Iirimaa vastu.