19

06.2010

13:22

U-21 koondis kaotas Balti turniiri mängus Lätile 0:1

Eesti U-21 koondis alustas Leedus Marijampoles toimuvat Balti turniiri 0:1 kaotusega Lätile.

Reedel Leedule 1:2 alistunud lätlased alustasid vihmamärjal staadionil kohtumist teravamalt, kuid suutsid Stanislav Pedõki valvatud puuri murda alles 45. minutil, kui täpne oli Artjoms Osipovs.

Teisel poolajal oma mängu elavdanud ja mitmeid võimalusi tekitanud eestlased siiski sihile ei jõudnud. Pühapäeval minnakse vastamisi võõrustajamaa Leeduga.

Eesti koondise peatreener Frank Bernhardt oli mängu käigus pisut pettunud. “Tänane kohtumine ei kuulunud selliste sekka, mille pidanuks kaotama,” ütles sakslane. “Meil oli hea võimalus viigiks. Enne mängu ei olnud ma kindel, kuidas me välja paistame, sest koosseisust oli puudu seitse mängijat ja mõned poistest osalevad alles noorteliigades. Vajame pisut aega.”

Bernhardt pidas Leedut tugevamaks vastaseks kui Läti ning üksteisega alles harjuv kooslus seisab pühapäeval tõsise katsumuse ees. Peaks aga Eesti Leedu alistama vähemalt kahe väravaga, kuuluks turniirivõit meile.