28

01.2012

12:44

U-21 koondis lõpetas turniiri Peterburis 0:2 kaotusega

Eesti U-21 jalgpallikoondis lõpetas Venemaal Peterburis toimunud rahvusvahelise turniiri 0:2 kaotusega Kõrgõsztanile.

Vastaseid asusid juhtima 25. minutil Tursunali Rustamovi väravast, Mirlan Murzaev kahekordistas eduseisu 76. minutil. Kokkuvõttes lõpetas Eesti turniiri 10. kohaga.

Eesti koondise peatreeneri Frank Bernhardti sõnul on meeskond pikast turniirist väsinud ja viimases matšis ei saanud ta traumade tõttu kasutada ühtki ründajat.

“Mäng näitas selgelt, et olime väsinud,” sõnas Bernhardt. “Turniir on huvitav, kuid ajastus pisut ebamugav, sest klubid valmistuvad hooajaks ja kvalifikatsiooniturniiriks vahetub meeskonnas kümmekond pallurit.”

Turniiril kaotas Eesti alagrupis Türkmenistanile 0:1, Venemaale 0:1, Kasahstanile 1:3, viigistas siis Tadžikistaniga ja alistas Türkmenistani 3:0.