20

02.2018

11:39

U16 II alistas treeningmängus U15 koondise

Nädalavahetusel peeti EJLi jalgpallihallis treeningkohtumine, kui vastamisi läksid laagris viibinud U15 - U16 II koondised. Kohtumise võitsid aasta vanemad noormehed, kui lõpptulemuseks oli 5:1.

U16 II asus kohtumist juhtima 16. minutil, mil täpne oli Marten Henrik Kelement. 34. minutil kahekordistas eduseisu Aleksander Ojamets, kuid U15 ei andnud alla - kaks minutit hiljem lõi värava Romet Kaupmees ning poolaeg lõppes tulemusega 2:1.

Teisel poolajal pani U16 II oma paremuse maksma, kui 49. minutil lõi värava Martin Valkiainen ning 61. ja 78. tabamused kirjutati Mattias Villem Ormissoni nimele.

Koosseisud:
U16 II: 1-Georg Mattias Lagus (40. 12-Dennis Jeremejev), 2-Robin Vestung (41. 13-Valter Pärn), 3-Karl Erik Strandberg (46. 19-Sander Alex Liit), 4-Aleksandr Nikolajev, 5-Taavi Kala, 6-Aleksander Ojamets (43. 15-Karl Gustav Kokka), 7-Robin Kaljumäe (44. 17-Martin Valkiainen), 8-Sten-Egert Paap (45. 18-Oskar Jõgi), 9-Oosip Mägi (47. 20-Jasper Raat), 10-Kristjan Hein (42. 14-Mattias Villem Ormisson), 11- Marten Henrik Kelement (28. 16-Hendri Talu)
Peatreener: Norbert Hurt (pildil), treener: Sander Post, väravavahtide treener: Andrus Lukjanov, füüsilise ettevalmistuse treener: Andrei Veis, füsioterapeut: Martin Kiho

U15: 1-Dmitri Pjatajev (41. 12-Oskar Hendrikson), 2-Hugo Palutaja (59. 14-Markus vetto), 3-Artur Voilenko, 4-Andreas Vaher, 5-Marten Lukas Tamme (73. 13-Chris Robin Kukk), 6-Marttin Lehiste, 7-Martin Vetkal (59. 18-Karl Erich Kaljuvere), 8-Roman Teljakov (41. 17-Darijus Jurs), 9-Romet Kaupmees (60. 15-Kert Miltop), 10-Gregor Lehtmets (59. 19-Ramol Sillamaa), 11-Johann Kõre (59. 20-Igor Sokolov)
Vahetuses: 16-David Datov
Peatreenerid: Jan Harend ja Ludvig Tasane, treenerid: Ilja Monakov ja Joonas Ljaš, väravavahtide treener: Andrus Lukjanov, füsioterapeut: Martin Kiho

Kohtunikud: Enn Läänmäe, Katrin Õun, Dmitri Kossatsov