24

08.2016

19:39

U16 koondis jäi Põhja-Iirimaale alla 1:2

Eesti U16 koondis jäi täna EJLi TNTK väljakul toimunud maavõistluses Põhja-Iirimaa eakaaslastele alla 1:2.

Eesti jaoks algas kohtumine suurepäraselt, kui Frank Kenneth Liblikmanni avaminutil löödud värav eestlased juhtima viis.

Seejärel haaras initsiatiivi Põhja-Iirimaa. Külalised tabasid korra ka kauglöögiga latti, aga Matheas Madiku väravalukk suudeti lõpuks murda 28. minutil.

Teisel poolajal omas samuti rohkem võimalusi Põhja-Iirimaa. Kohtumise viimane värav sündis aga õnnetul kombel Eesti omaväravast.

Kaks meeskonda kohtuvad taas EJLi TNTK staadionil (Kotka 12a/Spordi 11a, Tallinn) reedel, 26. augustil kell 17:30. Piletid on müügil kohapeal ning pääse mängule maksab 2 eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääsevad mängule 1998. aastal ja hiljem sündinud. Sissepääs on prii ka LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardiga.

Tänase mängu protokolli saab vaadata SIIT.