15

02.2018

14:14

U17 koondis alistas treeningmängus Paide Linnameeskond U21

Eesti U17 koondis oli kolmapäeval Järvamaal toimunud treeningkohtumises tulemusega 5:0 üle Paide Linnameeskond U21-st.

Noortekoondis asus mängu juhtima juba 4. minutil Nikita Mihhailovi tabamusest ning 15. minutil kahekordistas U17 koondise eduseisu Filipp Drabinko.

Viimased kolm väravat sündisid vähem kui kümne minuti jooksul – 73. lõi Paide omavärava, kaks minutit hiljem oli täpne Patrick Genro Veelmaa (pildil), kes lõi oma teise ja kohtumise viienda värava 80. minutil.

1-Artur Karjagin (46. 12-Martin Tilk), 2-Kristo Hussar (46. 20-Karl Lani), 3-Erik Kruglov (C), 4-Karlis Karro (46. 13-Ats Toomsalu), 5-Kristjan Stüff (46. 15-Alfred Tammiksaar), 6-Ronald Matvienko (46. 16-Artjom Komlov), 7-Karl Tammeorg (46. 17-Arthur Jeršov), 8-Daniel Aganitš (46. 18-Patrick Genro Veelma), 9-Lars-Indrek Aigro, 10-Nikita Mihhailov, 11-Filipp Drabinko (46. Daniel Žukov)
Peatreener: Lars Hopp