27

06.2016

18:58

U17 koondis alustas Balti turniiri viigiga Läti vastu

Eesti U17 koondis alustas Lätis toimuvat Balti turniiri 1:1 viigiga turniiri võõrustajate vastu. Eesti läks kohtumist juba esimesel minutil juhtima, kuid teisel poolajal lõunanaabrite esituses löödud tabamus jäi täna viimaseks.

Juba 1. minutil avas skoori Tallinna JK Auguri mängija Kenert Anniste. Esimesel poolajal omasid võimalusi mõlemad meeskonnad, mängu pidid sekkuma nii meie puurilukk Kristen Lapa kui ka vastaste väravat kaitsnud Ivans Dubodelovs, kes suutis tõrjuda Henri Välja hea karistuslöögi.

Kui avapoolaja alguses olid täpsed eestlased, siis teisel poolajal vastasid lätlased samaga, kui kohtumise 43. minutil oli täpne Romans Salkovskis.

Ülejäänud teise poolaja vältel avanes kõige parem šanss võiduvärav lüüa Eestil, kuid Mark Anders Lepiku pealöök 62. minutil maandus postis ning tagasi põrkunud pallile reageerisid kõige kiiremini Läti mängijad.

Turniiri avakohtumine Soome – Leedu lõppes täna samuti 1:1 viigiga.

Uus mäng ootab Eestit ees juba homme, kui kell 13:00 algavas mängus kohtutakse Soomega. Neljapäeval kõlab kell 12:00 avavile Leedu – Eesti matšis.