09

06.2019

23:48

U18 koondis jäi treeningkohtumises alla FCI Levadia U21-le

Eesti U18 koondis kohtus laupäeval TNTK staadionil FCI Levadia U21 meeskonnaga. Kohtumise võitis Levadia tulemusega 3:2.

Levadia asus mängu juhtima 29. minutil, mil täpne oli Martin Käos. Meeskonna eduseisu kahekordistas kõigest kaks minutit hiljem David Lehter.
Teisel poolajal läks FCI Levadia U21 matši juhtima 3:0, kui võistkonna kolmanda tabamuse eest hoolitses Aleksei Šved.

U18 koondis tuli mängu tagasi 63. minutil, mil kaotusseisu vähendas kaheväravaliseks Mark Petrov. Sama noormees tegi 78. minutil seisuks 2:3, kuid viigiseisuni noortekoondis siiski ei jõudnud.

Koosseisud*:
U18 koondise algkoosseis: 1-Martin Tilk, 2-Danil Pankov, 3-Märten Subka, 4-Vitali Klimov, 5-Tanel Tammik, 6-Carl Robert Mägimets, 8-Lars-Indrek Aigro, 10-Nikita Mihhailov, 7-Murad Velijev, 11-Kristjan Stüff, 9-Artjom Komlov.
Vahetuses: 12-Harald Nurmik, 13-Martin Jaagumets, 15-Markus Kont, 16-Karlis Karro, 17-Tristan Saupõld, 24-Ahto Liivamäe, 18-Andreas Tiits, 14-Karl Tammeorg, 21-Ivan Timofejev, 19-Mark Petrov.
Peatreener: Martin Klasen; Abitreener: Alo Bärengrub; Väravavahtide treener: Karli Kütt; Füsioterapeut: Raiko Karpov.
FCI Levadia U21 algkoosseis: 30-Andreas Kevin Põldvee, 2-Andrei Grigorjev, 4-Martin Eensalu, 23-Maksim Voltškov, 21-Artjom Volkov, 20-Aleksandr Osipov, 16-Valeri Trušin, 9-Devid Lehter, 18-Karl-Hendrik Freiberg, 11-Martin Käos, 19-Aleksei Shved.
Vahetuses: 25-Hugo Leht, 7-Herman Õunas, 3-Artur Sakarias.
Treener: Vladimir Malinin

Kohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud: Tauno Rämson, Silver Suup