27

03.2019

02:09

U18 koondis viigistas treeningmängus Nõmme Unitediga

Eesti U18 koondis pidas täna EJLi jalgpallihallis treeningmängu FC Nõmme Unitediga. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Noortekoondisel õnnestus mängu kahe väravaga juhtima minna ning penaltist avanes võimalus võtta ka 3:1 eduseis, kuid lõpuks piirduti siiski viigiga. Märten Subka viis 12. minutil Eesti juhtima ja kaks minutit hiljem kahekordistas noortekooondise eduseisu Artjom Komlov. Poolajavileks oli seis 2:1, kui Nõmme meeskonna poolt lõi ühe tagasi Ardi Bogdanov.

63. minutil ei realiseerinud U18 koondis penaltit (Carl Robert Mägimetsa penalti tõrjus Bruno Aleksander Domingues) ning viis minutit hiljem viigistas United just penaltist, kui täpne oli Igor Žarikov.

U18 koondis: Martin Tilk (46. Ronald Juksar), Danil Pankov (62. Raimond Tiidermann), Ronald Matvienko (46. Raiko Randlahe), Märten Subka (46. Kermo Muraveiski), Kristjan Stüff (46. Tanel Tammik), Lars-Indrek Aigro (46. Carl Robert Mägimets), Kristo Hussar (46. Daniel Aganitš),  Artjom Komlov (46. Ivan Timofejev), Mark Petrov (46. Aleksander Iljin), Karl Tammeorg (46. Tristan Saupõld), Nikita Mihhailov (46. Ahto Liivamäe). Peatreener: Martin Klasen, abitreener: Alo Bärengrub, väravavahtide treener: Ruslan Mironov, füsioterapeut: Raiko Karpov.
Nõmme United: Oliver Ani (46. Bruno Aleksander Domingues), Rain Aasmäe, Karl Metsküll, Paul-Kevin Chan, Armin Loorits, Igor Žarikov, Raimond Eino, Robert Veskimäe, Marten Metsniit, Ardi Bogdanov (60. Enrice Lumiste), Märten Männiste. Treener: Alex Sander Sepp.
Kohtunikud: Maksim Ramazanov ning abikohtunikud Kert Pulst ja Markko Ladvas.