06

10.2021

18:20

U19 koondis alustas valikturniiri kaotusega Austriale

Eesti U19 koondis alustas Ungaris toimuvat EM-valikturniiri kaotusega, kui Austria eakaaslastele jäädi pärast 0:1 lõppenud avapoolaega alla 0:4.

Austria löks kohtumist juhtima juba teise minuti alguses. Vasakkaitsja Sebastian Kapsamer toimetas palli oma äärelt karistusalasse, kus Muharem Huskovicil õnnestus mänguvahend üle Georg Mattias Laguse Eesti väravasse lennutada.

Mängu saatus sai selgeks vähem kui veerandtunni jooksul teisel poolajal, kui Austria oli täpne nii 60., 65. kui ka 73. minutil, mil väravad said enda nimele vastavalt Nikolas Veratschnig, Adis Jasic ning Lorenzo Coco.

Eesti järgmised vastased on Ungari ja Valgevene. Võõrustaja Ungari vastu pannakse pall mängu laupäeval, 9. oktoobril kell 18.45 ja valikturniir lõpeb teisipäeval, 12. oktoobril kell 16 Valgevene vastu. Valgevene ja Ungari kohtuvad täna õhtul.