04

10.2017

21:57

U19 koondis alustas valikturniiri kaotusega Rootsile

Eesti U19 koondis alustas täna Rootsis toimuvat EM-valikturniiri, kui võõrustajatele jäädi Stadsparkvalleni staadionil alla 0:4.

Rootsi läks matši juhtima juba kaheksandal minutil, mil täpne oli Adrian Edqvist ning meeskonna eduseisu kahekordistas 31. minutil kapten Joseph Colley.

Kuigi avapoolajal rohkem väravaid ei löödud, siis teise poolaja esimesel minutil otsustas mängu saatuse Teddy Bergqvist. Tema nimele kanti ka mängu viimane värav, mis sündis 71. minutil.

Eesti järgmine mäng toimub Stadsparkvalleni staadionil Itaalia vastu 7. oktoobril kell 14. Viimane matš Moldovaga leiab aset 10. oktoobril kell 19 Vappenvalleni staadionil. Itaalia – Moldova vaheline mäng, mis toimus eile, lõppes itaallaste 4:0 võiduga.