05

09.2021

14:58

U19 koondis jäi alla Gruusiale

Eesti U19 koondis võõrustas Männiku staadionil Gruusia eakaaslaseid, kui maavõistlus lõppes külaliste 2:0 võiduga.

Gruusia esimene väga hea võimalus avanes 14. minuti lõpus, kui palli päästis meie väravajoone pealt Rasmus Kallas. Paar minutit hiljem oli Eesti ohtlikust kohast karistuslöök, kuid Aleksandr Šapovalovi sooritus lenda üle värava.

Külalistel oli avapoolajal paremaid võimalusi, kuid nende ainus tabamus esimese 45 minuti jooksul sündis suurepärasest kauglöögist, kui Otar Mamageishvili löögile polnud Georg Mattias Lagusel vastust.

Meie väravavaht sai näpud vahele Gruusia teisele väravale, mille lõi Jaduli Iobashvili, kuid mänguvahend lendas siiski väravavõrku. Iobashvili suunas peaga väravasse vasakult äärelt tulnud tsenderduse.

Veidi pärast Gruusia teist väravat avanes Eestil hea võimalus, kui Sten Jakob Viidas viis väga ohtlikult palli värava alla, kuid meeskond leppis lõpuks nurgalöögiga.

Mõlemal meeskonnal oli suurepärane võimalus 83. minutil. Johann Kõre tsenderduse järel oli värava tagumises postis valveta Erko Jonne Tõugjas, kellel ei õnnestunud palli väravaraami saata. Minuti lõpetas Gruusia löök latti, mille sooritas Nika Sikharulashvili. Kohtumise lõpus oli Gruusial veel üks hea võimalus, kuid Lagus suutis löögi tõrjuda.

Kaks meeskonda on Männikul taas vastamisi teisipäeval, kui avavile kõlab kell 13. Pääsmed on müügil Piletilevis. Kohtumisest teeb otseülekande Soccernet.ee.

Tänane mäng on järelvaadatav Soccernetist.