12

10.2021

21:21

U21 koondis jäi võõrsil alla Norrale

Eesti U21 koondis jäi EM-valiksarjas võõrsil alla Norrale. Varakult juhtima läinud võõrustaja võitsid matši lõpuks 3:0.

Tobias Christensen viis juba neljandal minutil Norra juhtima ning kaks järgmist väravat lõi Norra teisel poolajal, kui 52. minutil oli täpne Jørgen Strand Larsen ja 73. minutil Martin Njøten Palumbo.

Eestil on viie mänguga punktiarve avamata. Meie lähim konkurent Aserbaidžaan, kes jäi täna kindlalt alla Horvaatiale, on kogunud ühe punkti. Eesti pole veel Horvaatia ega Aserbaidžaaniga selles valiksarjas mänginud, Soome vastu on peetud üks kohtumine. Horvaatial on neljast mängust ette näidata maksimaalsed 12 punkti, Norral on neljast mängust üheksa punkti ja Austria sama arv punkte viie matši tulemusel. Soome alistas täna 3:1 Austria ja on nelja mänguga kogunud seitse punkti.

EM-valiksari jätkub meie jaoks novembris, kui 11. novembril mängime võõrsil Horvaatiaga ja 15. novembril Soomega.