14

09.2017

15:08

Eesti rannajalgpallikoondis alustas Itaalias toimuvat Euroliiga superfinaali B-divisjoni alagrupimänge 4:2 võiduga Bulgaaria üle.

Eesti asus kohtumist kiirelt juhtima, kui palli lahti mängides suutis palli väravasse toimetada Rasmus Munskind. Esimesel kolmandikul näitas veel head minekut Ragnar Rump, kes sai kirja kaks tabamust ja tegi seisuks 3:0.

Kohtumise ülejäänud väravad sündisid viimasel kolmandikul, kui esmalt suurendas eestlaste eduseisu täpse löögiga väravavaht Markus Lukk. Seejärel jõudsid ka bulgaarlased oma avaväravani ning kohtumise lõppseisu vormistas omaväravaga Roman Minlibajev.

Järgmisena kohtub Eesti 15. septembril Rumeeniaga ning viimane alagrupimäng peetakse laupäeval Kreekaga.

Eesti koondise koosseisu kuuluvad Euroliiga finaalturniiril Markus Lukk, Rauno Rahnik, Sander Lepik, Indrek Palm, Roman Minlibajev, Ervin Stüf, Priit Mäeorg, Rasmus Munskind, Erol Kigaste, Ragnar Rump, Kevin Sooaluste ja Joosep Juha.