27

08.2019

19:09

VIDEO ja GALERII | U17 koondis alistas kaotusseisust Rootsi

Eesti U17 koondis võõrustab sel nädalal Rootsi eakaaslaseid. Täna TNTK staadionil toimunud avavaatuses jäid eestlased 0:1 kaotusseisu, kuid võitsid lõpuks mängu 3:1.

Rootsi alustas mängu hästi ning nõelasid esimesena, kui 12. minutil kaotasime oma kolmandikul palli ning Ludvig Nåvik viis suurepärase kauglöögiga külalised juhtima.

Eesti muutus vastasele ohtlikuks veidi enne 19. minuti väravat – Nikita Ivanov leidis hea palliga karistualasse liikunud Taaniel Usta ning järgnenud olukorrast õnnestus teenida nurgalöök. Daniil Kuraksini poolt tagumisse posti saadetud pall leidis kaptenipaela kandnud Maksim Paskotši, kes suutis peaga löögi mängu viigistada.

Eesti läks mängu juhtima avapoolaja viimasel minutil, mil Daniil Tarassenkovi hea tegutsemise järel jõudis pall karistualasse ning Taaniel Usta täpne löök tõi tabloole 2:1 seisu.

Eesti jätkas teist poolaega sealt, kus esimene pooleli jäi – 50. minutil tegutses vasakul äärel teravalt Kuraksin, kes liikus trahvikasti ja viis hea löögiga koondise juba kahe väravaga juhtima. Seejärel oli lähiminutitel mõlemal meeskonnal võimalusi, kuid korra tegi hea topelttõrje meie väravasuul seisnud Georg Mattias Lagus ning meie üks parimaid šansse langes Tarassenkovile, kes Kuraksini poolt teele saadetud tsenderduse napilt esimesest postist mööda lõi.