16

11.2021

22:52

VIDEO│Eesti saalikoondis jäi väravaterohkes mängus napilt Taanile alla

Eesti meeste saalijalgpallikoondis pidas täna Narva spordikeskuses teist päeva järjest maavõistluse Taaniga ning pidi tunnistama vastaste 4:3 paremust.

Avapoolaeg möödus piirilinnas väravateta, kuid teisel poolajal sai näha ohtralt tabamusi. Skoori avas 30. minutil Casper Flyvholm, kes oli jäänud vabaks värava alla ja suunas ühe puutega palli võrku. Eesti vastas avaväravale kiirelt ja jõuliselt. Hästi kasutati ära arvuline ülekaal ning Edwin Stüf viigistas seisu. Omakorda järgmisel minutil õnnestus Eestil juba eduseis haarata tänu Artur Makarovile, kelle löök väravavahi kätest võrku lendas. Kohtumise 34. minutil oli resultatiivne Artur Bõstrov, viies Eesti 3:1 juhtima.

Kaheväravalisse kaotusseisu jäänud Taani võttis appi lendava väravavahi ning see tõi meeskonnale ka edu. Esmalt tegid skoori Emil Scott Rasmussen ja Mads Falck, tuues tabloole viigi. See aga külalisi ei rahuldanud ning suure surve tulemusena oli täpne Oscar Merling Hansen, kindlustades taanlastele napi võidu.