21

09.2021

22:05

VIDEO│Naiste koondis teenis Walesi vastu napi kaotuse

Täna, 21. septembril võõrustas Eesti naiste koondis 2023. aasta MM-i valikturniiri raames Walesi ning 5. minuti tabamusest tuli vastu võtta 0:1 kaotus.

Wales alustas kohtumist tugeva survega ning viiendal minutil jõuti ka sihini, kui Jessica Fishlocki sööt leidis kaitseliini vahelt Natasha Hardingi, kes saatis palli posti kõrvalt võrku. Surve jätkus poolaja lõpuni ning 39. minutil jõudis väravani ka Kayleigh Green, ent pärast lööki tõusis suluseisu tähistav lipp ning tabamus arvesse ei läinud.

Rohkem väravaid kogu kohtumise jooksul ei löödud: eestlaste teise kolmveerandtunni südikas võitlus ja külmavereline kaitsetöö hoidsid väravasuu puhtana ning esimeste minutite väravast võeti vastu napp 0:1 kaotus.

Naiste koondise MM-valikturniir jätkub oktoobris võõrsil, kui 22. oktoobril kohtutakse Prantsusmaaga ning 26. oktoobril minnakse taas vastamisi Walesiga.