30

09.2021

21:06

VIDEO│Neidude U17 koondis alistas kindlalt Põhja-Makedoonia

Neidude U17 koondis jätkas täna, 30. septembril EM-valikturniiri ning teenis 5:0 võidu Põhja-Makedoonia eakaaslaste üle.

Eesti näitas head minekut juba kohtumise alguses, kui 12. minutil kombineerisid omavahel Kirkeliis Lillemets, Anette Salei ja Helina Tarkmeel, kellest viimane jõudis ka sihini. Sama minuti sees võitis Eesti keskväljal palli ning Aleksandra Orlova läbisöödust kahekordistas eduseisu Lillemets. Lühikese ajavahemiku jooksul jõudsid Eesti neiud sihile ka kolmanda ja neljanda värava puhul. 45. minutil sai resultatiivsest kauglöögist jala valgeks Salei ning poolaja esimesel üleminutil saatis palli tagumise posti kõrvalt võrku Orlova.

Mängu lõppseisu vormistas Salei, kes pääses löögile 78. minutil ning toimetas palli lati alt võrku.

Samas alagrupis peeti täna kohtumine ka Kadrioru staadionil, kus Ukraina alistas 7:0 Moldova koondise. Nii Eestil kui ka Ukrainal on kahe kohtumise järel tabelis kirjas 6 punkti, eestlased hoiavad seejuures väravate vahega liidripositsiooni. Eesti neidude U17 koondis mängib oma viimase kohtumise pühapäeval, 3. oktoobril, kui kell 13.00 minnakse A. Le Coq Arenal vastamisi Ukraina eakaaslastega. Pääsmed on saadaval Piletilevis ja kohapeal, otsepildis saab kohtumisele kaasa elada jalgpall.ee lehel.