18

09.2021

20:41

VIDEO│Neidude U19 koondis tuli kaotusseisust välja ja alistas Fääri saared

Tüdrukute U19 koondis suutis täna Tallinnas TNTK staadionil peetud maavõistluses teenida Fääri saarte üle 3:2 võidu.

Väravaterohkes kohtumises haaras Eesti juhtohjad juba kolmandal minutil, kui Valeria Liik pääses hea söödu järel vastaste väravavahiga silmitsi ja realiseeris olukorra. Vaheajapausile minnes oli tablool siiski külaliste eduseis, kui kahe minuti jooksul tegi skoori Malena Olsen. Esmalt saatis ta 35. minutil karistusala äärelt palli tagumisse ristnurka ning seejärel oli resultatiivne viiekastijoonelt.

Eesti siiski alla ei andnud ning 55. minutil õnnestus hea surve tulemusena Lisandra Rannastol pääseda löögile vastaste trahvikastis ning teiseks poolajaks vahetusest sekkunud ääreründaja saatis tugeva löögi esimesest postist sisse. Eesti võiduvärav sündis kohtumise üleminutitel, kui Marta Liisa Staalfeldt lõi nurgalöögist tulnud palli peaga võrku.