29

08.2021

22:19

VIDEO│Tüdrukute U15 koondis lõi Fääri saartele küll värava, kuid sai napi kaotuse

Neidude U15 koondis pidas täna koondisenädala lõpetuseks maavõistluse Fääri saartega, kus tuli tunnistada vastaste 2:1 paremust.

Sel nädalal jäi U15 koondisel selja taha kodune Balti turniir, kui neljapäeval võeti mõõtu Fääri saartega ja laupäeval kohtuti Leeduga. Tänases maavõistluses said enamjaolt oma võimaluse koondislased, kes kahes esimeses kohtumises teenisid vähem mänguaega. Eestile sai saatuslikuks avapoolaeg, kui külalised asusid juhtima juba avaminuti kauglöögist. Eduseis suurenes 25. minutil, kui vastased skoorisid karistuslöögist.

Eestil õnnestus omalt poolt tabloole pääseda mõned minutid enne kohtumise lõppu, kui vahetusest sekkunud Marta Panova saatis kauge karistuslöögi otse väravasse.