27

07.2009

20:48

Voskoboinikov ja Viikmäe Rootsis väravasoonel

Vladimir Voskoboinikov lõi sel hooajal oma teise värava Rootsi esiliigas, aidates Syrianska FC 2:1 võidule Vasalunds IFi üle.

Kohtumist algkoosseisus alustanud Voskoboinikov vahetati välja 76. minutil. Tabelis 26 punktiga viiendale kohale tõusnud Syrianska jääb viimasest üleminekumängude kohast kolme silma kaugusele.

Kristen Viikmäe lõi Jönköpingi Södra 1:4 kaotusmängus Sundsvalli vastu oma meeskonna auvärava, olles täpne teist vooru järjest.

Tarmo Kingi ja Jarmo Ahjupera meeskond Györi ETO alustas Ungari meistriliigat väravateta viigiga mulluse hõbedaklubi Ujpesti vastu. Tallinna FC Levadia kolmapäevane vastane Debreceni VSC alistus 0:1 Diosgyöri VTK-le.

Sergei Zenjovi leivaisa Lvivi Karpatõ viigistas Ukrainas 2:0 eduseisust 2:2 Donetski Metallurgiga. Zenjov sekkus vahetati väljakule 77. minutil. Karpatõl on kahest voorust neli punkti, mis annab viienda koha.

Norra meistrisarjas oli must päev Pavel Londakul, kuivõrd Bodø/Glimt kaotas 2:4 Bergeni Brannile. Alo Bärengrub väljakule ei pääsenud. Ühe poolaja mänginud Joel Lindpere aitas Tromsø 2:1 võidule Strømsgodseti üle, Artur Kotenko vaatas pingilt, kuidas Stavangeri Viking sai 5:2 jagu Oslo Lynist. Esmaspäeva õhtul mängis Raio Piiroja (pildil) Fredrikstad FK 1:1 viiki Aalesundiga. Keskkaitsja tegi kaasa terve kohtumise.

Norra esiliigas tõusis Aleksandr Dmitrijevi meeskond Hønefoss liidrikohale, kui NIL-Trysili vastu pandi oma paremus maksma tulemusega 5:1. Dmitrijev vahetati välja 80. minutil.

Andrei Sidorenkov sekkus 71. minutil vahetusest, kui SønderjyskE kaotas Odense BK-le 1:3. SønderjyskE on Taanis ühe võidu ja kaotusega viiendal kohal. Silkeborg IF võitis FC Midtjyllandi 4:1, Kaimar Saag platsile ei pääsenud.

Konstantin Vassiljev ja Lendava Nafta viigistasid Sloveenia meistrisarjas 2:2 Celje Publikumiga. Pimesooleoperatsioonist taastuv Ragnar Klavan ei saanud aidata AZ Alkmaari, kui see alistas Hollandi superkarikafinaalis Heerenveeni 5:1.

Sergei Pareiko ei osalenud Tomski Tomi Venemaa meistriliiga kohtumises, kui Siberi klubi tegi 0:0 viigi Rostoviga.