27

06.2021

21:53

Järelvaadatav | Neidude U19 koondis alustas kodust Balti turniiri võiduga Leedu vastu

Eesti neidude U19 koondis võõrustab TNTK staadionil Balti turniiri. Pühapäevases avamängus alistasid eestlannad 1:0 Leedu koondise.

Kohtumise ainssa värava eest hoolitses 66. minutil Valeria Liik, kes sekkus mängu vahetusest kohtumise esimesel poolajal. Värav sündis nurgalöögi järel, kui Leedu väravavaht sai esialgsele tsenderdusele käe vahele, kuid Liik suutis teda seejärel üllatada ning pallipõrge osutus puurisuul olnud Meda Šeškute jaoks keeruliseks.

Tipphetked:

Mäng on järelvaadatav:

Homme mängivad samal väljakul Läti ja Leedu naiskonnad ning turniir lõpeb teisipäeval, kui eestlannade mäng Läti vastu algab kell 17.00. Eesti - Läti mängule saab samuti kaasa elada EJLTV vahendusel. Pääsmed on müügil Piletilevis ja kohapeal.