26

07.2022

16:56

5 vs. 5 turniiril osales 111 mängijat

Nädalavahetusel toimusid Tallinnas 5 vs. 5 võistlussarja turniirid, kui meeste arvestuses noppis võidu Mathias Ausmeele Jalgpallikooli esindus ja naiste seas tuli võitjaks Lõuna-Läänemaa JK.

Meeste turniiril osales kaheksa võistkonda, kes jagati esialgu kahte alagruppi. Seejärel ootasid ees kohamängud. Alagruppide võitjatena jõudsid finaali Mathias Ausmeele Jalgpallikool ning Vanad ja kobedad. Otsustavas kohtumises näitas kindlamat minekut Mathias Ausmeele võistkond, kui kirja saadi 6:1 võit. Kolmanda koha noppis GSE, kes alistas napilt 1:0 FC Fortuna meeskonna. Viiendaks tuli JK Koduvile, edestades 3:2 JK Augurit. Seitsmendale kohale platseerus FCS Must, kui Flora lapsevanemate võistkond alistati 3:1. Kokku osales meeste arvestuses 63 mängijat.

Naiste arvestuses oli võistlustules kuus võistkonda ning paremusjärjestus selgus teenitud punktide põhjal. Võitjaks tulnud Lõuna-Läänemaa JK läbis turniiri täisedu ja väravate vahega 15:0. Teisel kohal lõpetas 10 punktiga Kohila Püsivus ning kolmandaks tuli FC EBS 7 punktiga. Neile järgnesid Keila JK (6 punkti), KadRak United (4) ja Maardu LM (0). Naiste turniirilt võttis kokku osa 48 mängijat.

Järgmised 5. vs. 5 turniirid toimuvad pühapäeval, 14. augustil Pärnus Rehepapi kunstmuruväljakul. Registreerimine turniirile algab 1. augustil.