19

10.2022

14:49

Coolbet rahvaliiga B-tasandil on selgunud finalistid

Meeste Coolbet rahvaliiga B-tasandi finaal peetakse sel reedel, 21. oktoobril, kui vastamisi lähevad Värska ja JSK Fööniks.

Värska pääses kaheksandikfinaali tänu alagrupis teenitud teisele kohale. Seal õnnestus neil 3:0 üle mängida Tori Põrgulised. Veerandfinaalis alistati väravaterohkes kohtumises 8:2 Jalgpalliklubi 32. Keskkool. Poolfinaalis kindlustati võit 2:0 tulemusega GSE üle. Värska on varasemalt B-tasandil võitjaks tulnud, kui 2019. aastal alistati FC Maksatransport 8:4.

JSK Fööniks jõudis finaali tänu sellele, et veerandfinaalis nende vastaseks olnud Viljandi JK Tulevik III diskvalifitseeriti võistlustelt mänguõigust mitteomava mängija kasutamise tõttu. Lisaks läks tühistamisele poolfinaali FC Viru Energy – Viljandi JK Tulevik III tulemus, kuna ka Viru Energy koosseisus osales mänguõigust mitteomav mängija.

Finaal toimub reedel algusega kell 19.00 Tallinnas Sportland Arenal. Sissepääs mängule on tasuta.

Mullu jäi B-tasandi hooaeg Covid-19 piirangute tõttu pärast kaheksandikfinaale pooleli, aasta enne seda tuli võitjaks FC Puhkus Mehhikos. Tänavu osales võistlustel 45 meeskonda.