08.2014

09:52

EJLi võistkond mängis sõpruskohtumise FC Castovanni Eaglesiga

Eile toimus Sportland Arenal Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) võistkonna ning Tallinna FC Castovanni Eaglesi vaheline sõpruskohtumine.

Kahe 30-minutilise poolajaga mängu kallutas lõpuks enda kasuks EJLi võistkond 2:0. Avapoolajal oli III liiga Põhja tsooni võistkonna Castovanni Eaglesi surve tugev, kuid EJLi väravavaht, praegune Retro JK esikinnas Toomas Tohver näitas, milleks ta võimeline on.

Teise poolaja 23. minutil sai EJLi varustaja Even Laanemaa hea söödu kolleeg Juss Tammingult ning Castovanni Eaglesi kaitsja poolt tehtud viga lõppes punase kaardi ja penaltiga. Penaltit läks lööma Laanemaa ning suunas mänguvahendi täpselt nurka. Kolm minutit hiljem oli aktsioonis sama duo, kui Tammingu täpse söödu realiseeris väravaks taas Laanemaa.

Lisaks Tohvrile, Laanemaale ja Tammingule esindasid EJLi võistkonda Lars Hopp, Andrei Stepanov, Risto Berendson, Sander Jürjens, Raimo Nõu, Mihkel Kannelmäe, Veiko Soo, Angelo Palmeri, Tarmo Rüütli ja Andri Hõbemägi.