08

07.2020

10:47

Esimestest 5 vs. 5 turniiridest võttis osa 21 võistkonda

Laupäeval, 4. juulil toimusid Tallinnas 5 vs. 5 võistlussarja esimesed etapid, kui Nike Arenal ja EJLi jalgpallihallis peetud turniiridel osales 21 võistkonda.

Naiste turniiril tuli kuue võistkonna arvestuses võitjaks The Best Never Rest, kes teenis viie kohtumisega 15 punkti. Teisele kohale mängis end Lõuna-Läänemaa JK, kellel õnnestus koguda 12 punkti. Kolmandana lõpetas viie punktiga KadRak United. Sama palju punkte kogusid ka Puhja ja JK Tabasalu. Punktiarve jäi sel korral avamata JK Naished võistkonnal.

Meeskonnad jagunesid kolme turniiri vahel ning igast turniirist võttis osa viis võistkonda.

EJLi jalgpallihallis toimunud turniiril näitas parimat minekut AFC Eyjafjallajökull, kellel õnnestus kirja saada võit kõigis neljas mängus. Teise ja kolmanda koha saatus tuli selgitada penaltite abil ning seal saatis edu JK Mauruse Saurused meeskonda, kes edestas Tatikad Platsil võistkonda. Neile järgnesid Saue JK Rannarutsid ja Paidelona.

Nike Arena 1. turniiril võttis täiseduga võidu FC Fortuna. Teisel tabelireal lõpetas kuue punktiga FC Birnbaum ning kolmandale positsioonile tuli Pärnu JK Vaprus. Neljandale ja viiendale kohale platseerusid vastavalt FC Ace High ja Only Fans.

Nike Arena 2. turniiril oli parimaks meeskonnaks FC Maksatransport, kogudes 12 punkti. Teisele kohale mängis end Viimsi seitsme punktiga ning kolmandaks tuli nelja punktiga Anonüümsete jalgpallurite klubi. Neljandale kohale platseerus kolme punktiga FC Kops Koos ja viiendal tabelireal lõpetas kahe punktiga FC ABB as.

Suve jooksul plaanib Eesti Jalgpalli Liit korraldada mitmeid 5 vs. 5 etappe üle Eesti ning septembris peetakse ka finaalturniir.

Võitjate koosseisud:

The Best Never Rest: Triin Väljataga, Liina Jõgisu, Kaire Tekku, Monika Tomingas, Rano Normatova, Kätlin Hõbemägi, Maaren Olander-Doyle, Sigrit Järvamägi.

AFC Eyjafjallajökull: Maksim Mališ, Nikita Stepanov, Semen Turok, Leonid Turok, Georg-Eric Kurus, Nikita Golovin, Nikita Jetskalo, Vadim Gnutov, Pavel Petrov, Arkadi Listov, Karl Gregor Kool, Aleksei Jetskalo.

FC Fortuna: Aleksandr Beljavski, Artem Zaskaleta, Daniil Tseviljev, Eduard Jarosevits, Ilgar Gandahhov, Juri Vinkel, Oleksandr Brazhnik.

FC Maksatransport: Ralf-Stiven Viru, Rasmus Puusta, Peeter Taukar, Kaspar Kurm, Henri Lehtmets, Nikita Hmelnitski, Gregor Mändma, Hugo Georg Kalaus, Kevin Omelin.

Kõik koosseisud ja tulemused leiab SIIT.