07

06.2024

15:45

Kahe maakonna Koolijalka turniirid tõid kokku üle 100 noore

Maikuu viimastel päevadel jõudis Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) korraldatav Rimi Koolijalka jalgalliturniir Võrumaale ja Ida-Virumaale, kus väljakule jooksis ühtekokku 115 noort.

Võrumaa

EJLi ja Võru FC Heliose koostöös toimunud turniiril osales 82 poissi ja 4 tüdrukut neljast maakonna koolist, kes võistlesid kahes vanuseklassis: 1.–3. klass ja 4.–6. klass.

Noorema vanuseklassi arvestuses osales kaheksas võistkonda. Esikoha võitis Võru Kreutzwaldi Kooli I võistkond, kes finaalis alistas sama kooli IV võistkonna 2:1. Kolmanda koha mängus kallutas tulemuse enda kasuks Puiga Põhikooli I esindus. Veel osalesid Võru Kreutzwaldi Kooli III, Rõuge Põhikool, Võru Kreutzwaldi Kooli II, Puiga Põhikooli II ja Osula Põhikooli võistkond.

4.-6. klasside turniiril sai nelja võistkonna arvestuses esikoha samuti Võru Kreutzwaldi Kooli esindus, kes kogus kolmest mängust kaks võitu ja viigi. Teise koha teeninud Puiga Põhikool kogus võidu ja kaks viiki ning kolmandale kohale kerkinud Võru Kreutzwaldi Kooli II esindus sai kirja võidu ja viigi. Esikolmikule järgnesid Osula Põhikooli noormehed.

Ida-Virumaa

Narvas võistles jalgpalliturniiril 33 4.–6. klassi noormeest. Kolme mängu järel näitas parimat minekut Narva Kesklinna Kooli esindus, kes sai kirja kaks võitu. Teisele kohale tuli võidu ja viigi järel Narva Vanalinna Kool, samapalju punkte (4) teenis ka Narva Kreenholmi Kooli võistkond, kuid pjedestaalikohtade jagamisel võeti arvesse võistkondade löödud ja endale sisselastud väravate vahet, mis oli Vanalinna kooli kasuks. Napilt jäi esikolmikust välja Narva Soldino Kool.

Kõigi Rimi Koolijalka turniiride tulemused ja pildigaleriid on leitavad veebilehel jalgpallkooli.ee.

Rimi Koolijalka turniiride toimumist toetasid Rimi Eesti, Corny ja Sportland Eesti.

Pildil Narva Kesklinna Kooli võistkond. Foto: Eesti Jalgpalli Liit