27

09.2022

15:22

Keilas toimunud 5 vs. 5 turniiril osales 13 võistkonda

Nädalavahetusel peeti Keila jalgpallistaadioni kunstmuruväljakul 5 vs. 5 võistlussarja etapp, kus võidutsesid FCS Valge ja KadRak United.

Meeste turniirist võttis osa seitse võistkonda ning kõik osalejad mängisid omavahel korra läbi. Esikoha teenis FCS Valge, kes teenis neli võitu ja kaks kaotust. Sama palju punkte kogus ka teisele kohale platseerunud GSE Sinine, ent omavaheline mäng andis eelise FCS Valgele. Kolmandana lõpetas turniiri GSE Valge (11 punkti), kui ühe punktiga edestati JK Koduvile (10) meeskonda. Neile järgnesid Flora lapsevanemad (8), FCS Must (4) ja FC Fortuna (3). Kokku osales meeste arvestuses 46 mängijat.

Naiste arvestuses oli võistlustules kuus naiskonda ja  Parimat minekut näitas KadRak United, kes läbis turniiri täiseduga. Teisele kohale mängis end Nõmme United (9 punkti) ja kolmandaks tulid JK Tabasalu naisharrastajad (7). Neile järgnes Keila JK (6) ning viiendaks ja kuuendaks tulid oma esimesel turniiril osalenud Saue jalgpalliklubi (4) ja Saku Sporting (1).

Järgmine 5 vs. 5 turniir toimub 23.10 Tallinnas EJL jalgpallihallis. Registreerimine algab 9. oktoobril.