03.2023

14:11

Läänemaa osavusfestivalil oli edukaim Haapsalu Linna Algkool

Möödunud nädalal toimus Haapsalus Wiedemanni spordihoones Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi osavusfestival, kus panid oma oskused proovile Läänemaa koolide õpilased.

Osavusfestivalil osales neli Läänemaa kooli ja 49 õpilast, kelle seas oli 31 poissi ja 18 tüdrukut. 1.3. ja 4.5. klasside arvestuses näidati oma oskusi palli vedamises, väravate löömises ja kombineeritud harjutuses.

1.-3. klasside vanusegrupis võistles kolm võistkonda. Osavaimaks osutusid Haapsalu Linna Algkooli õpilased, teine koht kuulus Ridala Põhikoolile ja kolmanda koha teenis Palivere Põhikool.

4.-5. klasside arvestuses võttis kindla võidu Haapsalu Linna Algkool I. Teisele kohale käis tasavägine võistlus ning kolm võistkonda saavutasid lõpuks sama punktisumma. Otsustavaks sai paremusjärjestus kombineeritud harjutuses, mille tulemusena saavutas teise koha Haapsalu Linna Algkool II, kolmas koht kuulus Palivere Põhikoolile ning neljanda koha teenis Ridala Põhikoolile. Viienda koha teenis Haapsalu Põhikool.

Kõikide festivalide tulemused ja pildigaleriid on nähtavad siin.