02

04.2023

20:35

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga võitis FC Audru

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga hooaeg sai eile, 1. aprillil lõpu, kui finaalkohtumises teenis FC Audru 5:1 võidu FC TRT77 / RA BBQ üle.

Audru Kooli võimlas peetud kohtumist asus Adru juhtima 5. minutil Reijo Tomsoni tabamusest, mis jäi ka kogu esimese poolaja ainsaks väravaks. Teisel poolajal jõudis Audru veel sihini neljal korral, FC TRT77 / RA BBQ sai kohtumise auvärava kirja 27. minutil Argo Lillema tabamusest. Kohtumise resultatiivseim mängija oli kübaratrikiga hakkama saanud Reijo Tomson.

Audru võitis oma alagrupi kolmepunktilise eduga ja sai veerandfinaalivastaseks FC Merivälja. Maha peeti väravaterohke lahing, mille normaalaeg lõppes  4:4 viigiseisus. Võitja selgitamiseks oli vaja penaltiseeriat, millest Audru 3:2 võiduga väljus. Poolfinaalis tuli vastu Saku Jalgpalliklubi, kelle alistamiseks taas penaltiseeriat vajati, kuna normaalaja lõpuks oli tablool 2:2. Pentaltiseeriast õnnestus Audrul finaali sammuda 5:4 võiduga.

24. märtsil peeti Saku Gümnaasiumi Spordikompleksis turniiri 3. koha mäng, kus skooriga 8:4 Saku Jalgpalliklubi alistas Püssi SK.