01

04.2022

10:44

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga võitja selgub pühapäeval

Meeste saalijalgpalli rahvaliiga on jõudnud viimase kohtumiseni, kui pühapäeval, 3. aprillil lähevad finaalis vastamisi Valga FC Warrior ja Tõrva JK. Mäng peetakse Valga põhikooli võimlas algusega kell 16.00.

Oma alagrupis tuli Tõrva kahepunktilise eduga võitjaks. Veerandfinaalis oli vastaseks FC BayeRM ning väravaterohke kohtumise normaalaeg lõppes 6:6 viigiga. Sellele järgnenud penaltiseerias võttis Tõrva 2:1 võidu. Poolfinaalis tuldi välja kaotusseisust ja alistati 4:2 FC Lebo Ülesanne.

Valga Warrior läbis oma alagrupi täiseduga ning veerandfinaalis teeniti 2:1 võit JK Õismäe Tormi meeskonna üle. Poolfinaalis olid Warriori võidunumbrid samad, kui selle tulemusega alistati Palivere SK.

Ühtlasi on algamas rahvaliiga välishooaeg ning Coolbet rahvaliiga A- ja B-tasandile saab võistkondi registreerida 1. maini. Täpsemat infot registreerimise kohta ja võistluste juhendi leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.