08

03.2022

13:42

Meeste saalijalgpalli rahvaliigas selgusid poolfinalistid

Meeste saalijalgpalli rahvaliigas peeti nädalavahetusel veerandfinaalid ning võistlustulle on jäänud neli viimast meeskonda.

Laupäeval oli kavas kaks kohtumist. Valga FC Warrior võõrustas JK Õismäe Tormi ja sai kirja 2:1 võidu. Warriori väravad sündisid esimesel poolajal, kui täpsed olid Reimo Paidra ja Dmytro Barylo. Õismäe eest tegi kohtumise lõpu eel küll skoori Simo Siil, kuid enamaks jaksu ei jätkunud ja järgmisesse ringi edenes Warrior.

Teises mängus olid vastamisi Palivere SK ja FC TRT77/RA BBQ. Palivere spordihoones peetud mängu alistas teravamalt külalismeeskond, kui Lauri Värv viis TRT77 viiendal minutil juhtima. Parema lõpuspurdi tegi aga Palivere, kelle eest tegid skoori Sten Raadla ja kahel korral Rivo Reinsalu, vedades meeskonna 3:1 võiduni.

Pühapäeval selgus samuti kaks poolfinalisti. Põneva ning väravaterohke kohtumise pidasid FC BayeRM ja Tõrva JK, kui lõpuvile kõlades oli tablool viigiseis 6:6. Normaalajale järgnenud penaltiseerias näitas kindlamat närvi Tõrva, võttes 3:1 võidu.

Viimasena edenes veerandfinaali FC Lebo Ülesanne, kui FC Moe alistati tulemusega 5:2. Kolme väravaga panustas meeskonna võitu Kevin Starkopf.

Esmaspäeval toimunud loosimisel selgus, kes hakkavad omavahel poolfinaalides heitlema. Palivere SK võõrustab FC Valga Warriorit ning Tõrva JK vastaseks on FC Lebo Ülesanne.

Möödunud hooajal ei õnnestunud seoses koroonaviiruse leviku ja riigis kehtestatud piirangute tõttu võitjat välja selgitada. Aasta enne seda tuli saalijalgpalli rahavaliiga võitjaks FK Odratakkel.

Pildil: Viimati mängisid finaalis FK Odratakkel ja Pärnu JK Sadam. Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee